Ashampoo WinOptimizer 25.25.00.14

Ashampoo GmbH & Co. KG

 • Aktualizacja:
  2022-10-04
 • Pobrań:
  6
 • Rozmiar:
  34.57 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Ashampoo WinOptimizer to bardzo sprawny program do optymalizacji pracy komputera sprawdzający się w działaniu. Aplikacja przyspiesza działanie komputera, czyszcząc go ze zbędnych plików, dba o jego bezpieczeństwo, oraz umożliwia naprawianie błędów/problemów w systemie. Aplikacja jest prosta w działaniu jak i obsłudze, za pomocą jednego przycisku zaczyna swoje działanie, które znacznie przyspieszy działanie komputera. Program usuwa niepotrzebne pliki, czyści rejestr systemu, usuwa błędy w rejestrze, czyście przeglądarki internetowe i wiele innych. Zawarty moduł umożliwia sprawdzenie dysku pod względem szybkości działania, oraz żywotności.


Galeria programu Ashampoo WinOptimizer


Aplikacja doskonale radzi sobie z telemetrią, czyli ciągłym monitorowaniem systemu Windows 10 oraz 11. Program jest darmowy, wystarczy podczas instalacji pobrać kod aktywacyjny, wpisać go w pole i cieszyć się działaniem programu.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Ashampoo Burning Studio

Ashampoo Burning Studio 20.0.3

pobrań: 583
pobierz program Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo Burning Studio Free 1.14.5

pobrań: 137
pobierz program Ashampoo Burning Studio

Ashampoo Burning Studio 2019 1.20.1

pobrań: 324
pobierz program Ashampoo Photo Commander

Ashampoo Photo Commander 16.3.2

pobrań: 7

Recenzje użytkowników o programie Ashampoo WinOptimizer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Ashampoo WinOptimizer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,