Atomic Alarm Clock 6.264

Drive Software Company

 • Aktualizacja:
  2015-12-12
 • Pobrań:
  29
 • Rozmiar:
  5.82 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Atomic Alarm Clock to bardzo rozbudowany zegar, który z powodzeniem może zastąpić systemowy wskaźnik czasu. Aplikacja z wizualnego punktu widzenia jest jedna z lepiej wykonanych aplikacji, oferuje wyświetlanie godziny na pulpicie, kalendarza, zaawansowanych funkcji alarmów, czy tez przypomnień o ważnych wydarzeniach. Aplikacja jako jedyna umożliwia realna podmianę zegara w systemie Windows, tego w prawym dolnym rogu, jest to unikalna funkcja programu. Inna bardzo przydatna funkcją jest oferowany budzik - alarm, który umożliwia zaplanowanie określonych czynności, od wyłączenia komputera, po uruchomienie dowolnego programu. Aplikacja posiada ponad 130 skórek.


Galeria programu Atomic Alarm Clock
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Atomic Alarm Clock

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Atomic Alarm Clock

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,