aTube Catcher 3.8.9817

Diego Uscanga

 • Aktualizacja:
  2020-01-19
 • Pobrań:
  307
 • Rozmiar:
  24.86 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

aTube Catcher to jeden z najlepszych programów do pobierania klipów z internetu. Program jest darmowy za zarazem bardzo funkcjonalny, nie posiada ograniczeń prędkości tak jak jego konkurenci. Aplikacja obsługuje serwisy takie jak Youtube, Video Google, czy też MySPace. Sam go używam i jestem bardzo zadowolony, ponieważ umożliwia pobranie każdego klipu, bez limitów. Dużym plusem jest możliwość wybrania jakości pobieranego pliku, oraz konwersję do innego formatu, pliku audio lub innego pliku wideo.


Galeria programu aTube Catcher


Program wykorzystuje pełną prędkość jaka jest osiągalną technicznie. Polska wersja programu bardzo upraszcza jego użytkowanie. Aplikacja umożliwia tworzenie kompilacji DVD/VCD.

Obsługiwane formaty 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV i AVI itp.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie aTube Catcher

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie aTube Catcher

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,