Auto Backup 2.4.3.1013

Han-soft Software

 • Aktualizacja:
  2016-01-13
 • Pobrań:
  1
 • Rozmiar:
  1.77 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Jest to prosty a zarazem potężny program do tworzenia i zarządzania kopiami bezpieczeństwa. W programie mamy dużo opcji, możemy wybrać poziom kompresji, miejsce jakie ma być poddane kopii, czasu, w jakim ma się odbyć tworzenie kopii, oraz stopnia zabezpieczenia. Aplikacja umożliwia także odtworzenie kopi bezpieczeństwa z możliwościami włączenia, lub wyłączenia potwierdzenia zamiany plików.


Galeria programu Auto Backup


Jest to prosty a zarazem potężny program do tworzenia i zarządzania kopiami bezpieczeństwa. W programie mamy dużo opcji, możemy wybrać poziom kompresji, miejsce jakie ma być poddane kopii, czasu, w jakim ma się odbyć tworzenie kopii, oraz stopnia zabezpieczenia. Aplikacja umożliwia także odtworzenie kopi bezpieczeństwa z możliwościami włączenia, lub wyłączenia potwierdzenia zamiany plików.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Auto Backup

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Auto Backup

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,