Auto-Backup 1.5.0.2

Auto-Backup

 • Aktualizacja:
  2016-01-13
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  2.42 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Auto-Backup automatycznie wykonuje aktualne kopie zapasowe wskazanych przez Ciebie folderów oraz programów, i umieszcza je na Twoim indywidualnym koncie na bezpiecznym serwerze Auto-Backup. Jeśli w jakiś sposób stracisz pliki (w skutek awarii komputera, kradzieży lub nawet przypadkowego skasowania), w każdej chwili możesz zalogować się na swoje konto i ściągnąć ich aktualne kopie.


Galeria programu Auto-Backup


Auto-Backup wykonuje wszystkie operacje w tle i automatycznie, bez konieczności obsługi przez użytkownika, co czyni z niego proste i przydatne narzędzie dla każdego użytkownika komputera. Wbudowane szyfrowanie danych zapewnia całkowite bezpieczeństwo.

 

Uwagi:

W wersji standardowej dysponujemy przestrzenią 1 Gb na serwerze backupowym.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Auto-Backup

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Auto-Backup

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,