Autodesk Fusion 360 2.0.14569

Autodesk, Inc.

 • Aktualizacja:
  2022-10-30
 • Pobrań:
  16
 • Rozmiar:
  11.19 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

Fusion 360 to potężny program do modelowania 3D, CAM, CAD, CAE, oraz PCB. Program w swoim działaniu jest intuicyjny, przez co nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Jest to kombajn, w którym słowo modelowanie znaczy bardzo wiele. Oprócz wspomnianej głównej funkcji aplikacja pozwala na przeprowadzanie testów cyfrowej symulacji wytrzymałościowej produktu, także w warunkach rzeczywistych, a co za tym idzie dalszemu przygotowaniu do produkcji wysokiej jakości części. Tworzenie części wysokiej jakości obrabianych w maszynach wycinających CNC, drukowaniu elementów 3D w metalu. Program umożliwia udostępnianie i przechowywanie plików w chmurze co skraca proces tworzenia.


Galeria programu Autodesk Fusion 360


Testy pozwalają na analizowanie wytrzymałości materiału w różnych warunkach, w ym temperatury, drgań, siły nacisku itp. Tworzenie ogromnych projektów dla całego zespołu to także główne zadanie programu. Dzielenie zadań, komunikacja , czy też pisanie dodatkowych skryptów to także zadania programu.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program DWG TrueView

DWG TrueView 2023

pobrań: 2083
pobierz program Autodesk Maya

Autodesk Maya 2016

pobrań: 15
pobierz program AutoCAD

AutoCAD LT 2022

pobrań: 1170

Recenzje użytkowników o programie Autodesk Fusion 360

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Autodesk Fusion 360

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,