AutoMapa aktualizacja

Aqurat Sp z o.o. & Geosystems Polska

 • Aktualizacja:
  2022-11-25
 • Pobrań:
  224
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Są to najnowsze aktualizacje do programu AutoMapa, użytkownik ma możliwość aktualizacji map Polski jak i Całej Europy. Pana Polski zajmuje ok 331 MB, natomiast mala Europy ok 3.17 GB.

AutoMapa Europa oraz Polska to jedna z najlepszych i najdokładniejszych na rynku map Europy. Aplikacja działa na zasadzie wektorów, gdzie pokazana są wszystkie miejsca zamieszkania w Europie. AutoMapa zawiera i umożliwia lokalizację każdego rodzaj dróg, nawet leśnych. Prezentowane dane są w postaci obiektów trójwymiarowych, co znacznie upraszcza dojazd, oraz poszukiwanie danego obiektu na mapie. Aplikacja zawiera głos Krzysztofa Hołowczyca, oraz inne głosy.


Galeria programu AutoMapa aktualizacja


Uwagi:

Po kliknięciu w link użytkownik zostanie przeniesiony na podstronę z aktualizacjami, gdzie aby pobrać mapę trzeba podać numer licencji, oraz adres e-mail.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program AutoMapa

AutoMapa 7.2.21

pobrań: 1548

Recenzje użytkowników o programie AutoMapa aktualizacja

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AutoMapa aktualizacja

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,