AV Voice Changer Software Diamond 9.0.26 en

Avnex Ltd.

 • Aktualizacja:
  2016-01-08
 • Pobrań:
  1
 • Rozmiar:
  44.27 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

AV VCD Diamond to zaawansowana aplikacja do zmieniania barwy głosu i wszystkiego co za tym idzie, pracująca w czasie rzeczywistym. Aplikacja współpracuje z grami online gdzie każdy gracz może stworzyć swój własny rozpoznawalny głos. Aplikacja współpracuje także z popularnymi programami VoIP do grupowych rozmów online: TeamSpeak, Ventrilo, itp.


Galeria programu AV Voice Changer Software Diamond


Jeżeli ktoś chce zmienić swój własny głoś do potrzeb typu: rozmowy online w grach, rozmowy przez komunikatory głosowe, podkłady do filmów, to ta aplikacja idealnie się do tego nadaje. W swojej bazie posiada kilka gotowych głosów. Funkcji w programie jest bardzo dużo, dzięki czemu stworzenie własnego głosu to czysta zabawa i przyjemność. Ponadto aplikacja umożliwia ładowanie gotowych plików muzycznych, i przekształcanie w nich ścieżek dźwiękowych.Tagi: AV Voice Changer Software Diamond pobierz, AV Voice Changer Software Diamond download, program AV Voice Changer Software Diamond, AV Voice Changer Software Diamond do pobrania, AV Voice Changer Software Diamond darmowy, AV Voice Changer Software Diamond za darmo, AV Voice Changer Software Diamond do pobrania za darmo, AV Voice Changer Software Diamond do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AV Voice Changer Software Diamond

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.