AV Voice Changer Software Diamond 9.0.26

Avnex Ltd.

 • Aktualizacja:
  2016-01-08
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  44.27 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

AV VCD Diamond to zaawansowana aplikacja do zmieniania barwy głosu i wszystkiego co za tym idzie, pracująca w czasie rzeczywistym. Aplikacja współpracuje z grami online gdzie każdy gracz może stworzyć swój własny rozpoznawalny głos. Aplikacja współpracuje także z popularnymi programami VoIP do grupowych rozmów online: TeamSpeak, Ventrilo, itp.


Galeria programu AV Voice Changer Software Diamond


Jeżeli ktoś chce zmienić swój własny głoś do potrzeb typu: rozmowy online w grach, rozmowy przez komunikatory głosowe, podkłady do filmów, to ta aplikacja idealnie się do tego nadaje. W swojej bazie posiada kilka gotowych głosów. Funkcji w programie jest bardzo dużo, dzięki czemu stworzenie własnego głosu to czysta zabawa i przyjemność. Ponadto aplikacja umożliwia ładowanie gotowych plików muzycznych, i przekształcanie w nich ścieżek dźwiękowych.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AV Voice Changer Software Diamond

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AV Voice Changer Software Diamond

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,