Avast! Antivirus Pro 19.2.2364

AVAST Software a.s.

 • Aktualizacja:
  2019-02-09
 • Pobrań:
  76
 • Rozmiar:
  336.09 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

avast! Antivirus Pro to cieszący się popularnością program antywirusowy o dużej skuteczności wykrywania wirusów oraz ich eliminacji. Podstawową cechą różniącą go od darmowej wersji jest opcja bezpieczne zakupy w sieci bankowość elektroniczna, oraz funkcja Sandbox, która izoluje zagrożone programy, pliki, czy tez procesy. Wersja ta nie posiada opcji takich jak zapora ogniowa, ochrona tożsamości i danych w sieci, czy też blokowanie spamu, wymienione wszystkie funkcja dostępne są w wersji Internet Security.


Galeria programu Avast! Antivirus Pro


Aplikacja działa w oparciu o silnik heurystyczny, który pozwala na eliminację całkiem nowych wirusów, niewykrywalnych przez zwykłe sygnatury i definicje. Dodatkową zaletą programu jest możliwość skanowania i eliminacji zagrożenia przed uruchomieniem systemu operacyjnego, czy też funkcja bezpiecznego logowania, za pomocą jednego hasła.

Główne funkcje w najnowszej wersji programu:

Aktualizacje w czasie rzeczywistym - najnowsze aktualizacje przesyłane są w czasie rzeczywistym wprost z laboratorium AVAST, należy dodać, iż aktualizacje są przesyłane w sposób ciągły, bez konieczności oczekiwania na nowe.

System reputacji plików - zwany także FileRep, informuje użytkownika, czy dany plik jest bezpieczny czy też nie, analiza opiera się na liczbie osób używających danego pliku, oraz jego dacie utworzenia.

AutoSandbox - izolowanie działania podejrzanych plików, tak aby były one nieszkodliwe dla systemu. Tyczy się to uruchamiania nieznanych lub podejrzanych plików.

Sandbox - całkowita izolacja przeglądarki, jeżeli zostanie ona zainfekowana.

WebRep - technologia zapewniająca ochronę przez wyłudzeniami danych podczas surfowania. WebRep działa w oparciu o analizę heurystyczną, przez co wykrywa wszystkie, nawet najnowsze zagrożenia ze stron witryn. Wykrywa także fałszywe certyfikaty SSL.

SafeZone - zapewnia dokonywanie bezpiecznych zakupów w internecie, transakcji gotówkowych itp. System przenosi użytkownika do strefy SafeZone gdzie dokonywane są owe płatności.

Kompatybilność z innymi antywirusami - aplikacja umożliwia prace wraz z innymi programami chroniącymi, dzięki trybowi zgodności firmy AVAST.

Zdalna pomoc - umożliwia pomoc przy zagrożonym komputerze, poprzez internet, gdzie przez drugi komputer, użytkownik jest w stanie wykonywać operacje na zarażonymPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Avast! Antivirus Pro

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Avast! Antivirus Pro

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,