Avast Premium Security 20.8.5684.0 pl

AVAST Software

 • Aktualizacja:
  2020-10-24
 • Pobrań:
  248
 • Rozmiar:
  487.82 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Avast Premium Security to najnowsza wersja pakietu ochronnego firmy AVAST. Pakiet chroni komputery przed wirusami(posiada antywirusa), oprogramowaniem szpiegowskim, spamem, posiada także najnowszego firewalla (zaporę ogniową) - który opiera się o nową technologie Avast! SafeZone. Jest to najlepszy pakiet ochronny firmy AVAST. Inne funkcje to: Sandbox, która izoluje pliki w razie wykrycia z ich strony zagrożenia, czy też w sytuacji uruchomieniu programu o nieznanym pochodzeniu. Funkcje występujące jedynie w tym pakiecie to blokowanie ataków hakerskich, ochrona tożsamości oraz danych użytkownika w sieci, oraz wspomniana zapora ogniowa, oraz ochrona przed spamem. Najnowsza wersja posiada moduł Internet Security, oraz zaporę ogniową chroniąca komputer w czasie rzeczywistym.


Galeria programu Avast Premium Security


Główne funkcje w najnowszej wersji programu:

Aktualizacje w czasie rzeczywistym - najnowsze aktualizacje przesyłane są w czasie rzeczywistym wprost z laboratorium AVAST, należy dodać, iż aktualizacje są przesyłane w sposób ciągły, bez konieczności oczekiwania na nowe.

System reputacji plików - zwany także FileRep, informuje użytkownika, czy dany plik jest bezpieczny czy też nie, analiza opiera się na liczbie osób używających danego pliku, oraz jego dacie utworzenia.

AutoSandbox - izolowanie działania podejrzanych plików, tak aby były one nieszkodliwe dla systemu. Tyczy się to uruchamiania nieznanych lub podejrzanych plików.

Sandbox - całkowita izolacja przeglądarki, jeżeli zostanie ona zainfekowana.

WebRep - technologia zapewniająca ochronę przez wyłudzeniami danych podczas surfowania. WebRep działa w oparciu o analizę heurystyczną, przez co wykrywa wszystkie, nawet najnowsze zagrożenia ze stron witryn. Wykrywa także fałszywe certyfikaty SSL.

SafeZone - zapewnia dokonywanie bezpiecznych zakupów w internecie, transakcji gotówkowych itp. System przenosi użytkownika do strefy SafeZone gdzie dokonywane są owe płatności.

Kompatybilność z innymi antywirusami - aplikacja umożliwia prace wraz z innymi programami chroniącymi, dzięki trybowi zgodności firmy AVAST.

Zdalna pomoc - umożliwia pomoc przy zagrożonym komputerze, poprzez internet, gdzie przez drugi komputer, użytkownik jest w stanie wykonywać operacje na zarażonym

 

Nowością w wersji jest moduł ochrony SecureDNS, dzieki czemu Avast chroni router przed przekierowaniem DNS. Inna nowością jest moduł SmartScan, który w szybki i prosty sposób skanuje cały komputer, uruchomione programy, przeglądarki www, a następnie pokazując wyniki daje użytkownikowi możliwość, usunięcia zagrożeń, czy problemów, o ile takie istnieją.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus 2020 20.10

pobrań: 9286
pobierz program Avast Clear

Avast Clear 20.7.5568

pobrań: 46
pobierz program Avast Premier

Avast Premier 19.2.2364

pobrań: 69
pobierz program Avast Browser Cleanup

Avast Browser Cleanup 12.1.2272.125

pobrań: 26
pobierz program Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN 5.2.438

pobrań: 90

Recenzje użytkowników o programie Avast Premium Security

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Avast Premium Security

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.