Avast Premier 19.2.2364 pl

AVAST Software

 • Aktualizacja:
  2019-02-09
 • Pobrań:
  68
 • Rozmiar:
  341.90 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Avast Premier to najbardziej rozbudowana wersja produktów Avast zapewniająca doskonałą ochronę w internecie i nie tylko. Aplikacja zawiera moduły chroniące komputer w czasie rzeczywistym, przed jakimikolwiek zagrożeniami. Posiada najnowszej konstrukcji moduł zabezpieczający nawet przez zagrożeniami, które jeszcze nie istnieją, oraz standardowo zabezpiecza przed potencjalnymi zagrożeniami, jakimi są wirusy, malware, adware, keylogery, czy też włamania hakerów. Dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość logowania się na swoje konta za pomocą jednego bardzo silnego hasła, a wszystko to dzieje się automatycznie.


Galeria programu Avast Premier


Wersja Premier posiada możliwość zabezpieczania danych przed kradzieżą, co może nastąpić podczas pożyczania sprzętu, lub wysyłaniem go do serwisu. Dzięki aplikacji wybrane pliki ą niszczone nieodwracalnie. Oczywiście program chroni użytkownika przed spamem, zapewniając czystą skrzynkę pocztową, czuwa nad przeprowadzanymi transakcjami w internecie, czy też pozwala na ukrycie komputera w sieci.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Avast Premium Security

Avast Premium Security 20.8.5684.0

pobrań: 245
pobierz program Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus 2020 20.10

pobrań: 9255
pobierz program Avast Clear

Avast Clear 20.7.5568

pobrań: 46
pobierz program Avast Browser Cleanup

Avast Browser Cleanup 12.1.2272.125

pobrań: 26
pobierz program Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN 5.2.438

pobrań: 88

Recenzje użytkowników o programie Avast Premier

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Avast Premier

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.