Avidemux 2.8.1

Avidemux.org

 • Aktualizacja:
  2022-10-05
 • Pobrań:
  65
 • Rozmiar:
  45.4 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Avidemux to zaawansowany program do edycji plików audio-wideo. Jest głównym konkurentem programu VirtualDub. Aplikacja obsługuje większość popularnych kontenerów oraz podchodzących pod nich formatów, chociaż by AVI, DVD, MPEG, MP4, ASF, MKV. Posiada mnóstwo przydatnych filtrów, takich jak przycinanie, ostrzenie, dobór jakości, zmianę polaryzacji filmu, konwersje formatów na inne, a także na odtwarzacze DVD, obracanie pod dowolnym kontem , działania na poszczególnych klatkach, wstawianie oraz edycję napisów, czy też dostosowywanie jakości filmu względem jego wielkości, tak aby zmieścił się na płytę CD lub DVD, oraz inne, dzięki którym film będzie przerobiony nie do poznania.


Galeria programu Avidemux


Ciekawą funkcją jest możliwość zmiany kontrastu, jasności czy też saturacji obrazu, przydatna przy konwersji plików, gdzie straciły efekt głębi kolorów i wyblakły. Aplikacja umożliwia łączenie plików audio z filmami - nakładanie dźwięku. Aplikacja umożliwia tworzenie kolejek czynności które ma wykonać, co jest bardzo przydatną czynnością, ponieważ użytkownik może "zaprogramować" dokładne etapy edycji filmu, kończąc na dostosowaniu jego rozmiaru do danego nośnika.

Należy dodać, że nowsza wersja może nie radzić sobie z wczytywaniem nagranych materiałów za pomocą frapsa. Za to wersja 2.5.6 radzi sobie z tym doskonale.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Avidemux

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Avidemux

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,