Avira AntiVir Rescue System 18.09.2016

Avira GmbH

 • Aktualizacja:
  2017-11-28
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  670.46 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Avira AntiVir Rescue System jest darmowym narzędziem, bardzo pomocnym, jeżeli system operacyjny nie chce się uruchomić. Aplikacja uruchamia się z płyty. Zadaniem jej, jest dokładny skan w poszukiwaniu wirusów, czy też innych problemów powodujących problem z działaniem i uruchomieniem systemu, oraz naprawa i rozwiązanie tych problemów. Aplikacja posiada częste aktualizacje, dzięki czemu baza wirusów jest zawsze najnowsza. Program pozwala na przywrócenie systemu sprzed jego awarii.


Galeria programu Avira AntiVir Rescue System


Uwagi:

Plik został udostępniony w postaci archiwum .ISO. należy go wypalić na płycie DC/DVD. Obraz jest botowalny, co znaczy, że po nagraniu go na płytę, uruchamia się samoczynnie podczas startu komputera, o ile w biosie botowanie(uruchamianie) płyty zostało ustawione jako pierwsze.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Avira Internet Security

Avira Internet Security 15.0.33.24

pobrań: 6
pobierz program Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus 15.0.33.24

pobrań: 109

Recenzje użytkowników o programie Avira AntiVir Rescue System

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Avira AntiVir Rescue System

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,