AVS Video Recorder 2.6.1.94 pl

Online Media Technologies Ltd.

 • Aktualizacja:
  2016-01-05
 • Pobrań:
  47
 • Rozmiar:
  160.73 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

AVS Video Recorder to aplikacja mająca za zadanie zgrywanie materiałów filmowych z kamer DV, MiniDV i innych urządzeń do nagrywania filmów. Zgrywany film można zapisać w rożnych parametrach, dzięki czemu starsze nagrania zyskują nową jakość - cyfrową. Aplikacja posiada najważniejsze funkcje tego typu aplikacji, między innymi, dzielnie filmu, przycinanie, zmiana rozdzielczości. Zgrywane pliki zapisywane są do formatów MPEG-2, DV oraz AVI. Dodatkowo aplikacja umożliwia odbiór obrazu z kamerki internetowej, dzięki czemu możliwe jest robienie zdjęć, czy też nagrywanie filmów.


Galeria programu AVS Video Recorder
Tagi: AVS Video Recorder pobierz, AVS Video Recorder download, program AVS Video Recorder, AVS Video Recorder do pobrania, AVS Video Recorder darmowy, AVS Video Recorder za darmo, AVS Video Recorder do pobrania za darmo, AVS Video Recorder do ściągnięciaPolub ten program:

programy producenta

pobierz program AVS Video Converter

AVS Video Converter 9.4.1.594

pobrań: 12
pobierz program AVS Media Player

AVS Media Player 4.3.3.117

pobrań: 30
pobierz program AVS Video Editor

AVS Video Editor 7.4.1.281

pobrań: 23

Recenzje użytkowników o programie AVS Video Recorder

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.