Axence NetTools 5.0.1.20436

Axence Sp. z o.o. Sp. K.

 • Aktualizacja:
  2016-01-04
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  19.04 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Axence NetTools - jest zestawem narzędzi przeznaczony dla administratora sieci. Jest to całkowicie bezpłatna wersja. Narzędzia te pozwalają na skanowanie, monitoring, oraz administrację sieciami.


Galeria programu Axence NetTools


Najważniejsze narzędzia:

NetWatch - pozwala na monitoring dostępności urządzeń sieciowych, oraz czasu ich reakcji na wykonanie zadania. NetWatch pokazuje dokładne wykresy dostępności urządzeń, oraz czasu odpowiedzi. Przedstawione dane możemy eksportować do plików excel, txt, html.

WinTools - narzędzie podaje pełne informacje komputerach będących w sieci, takiei jak: uruchomione procesy, serwisy, event log, informacje o dyskach, pamięci i procesorze. Pozwala edytować registry i tworzyć własne zapytania.

NetStat - Listuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia z danego komputera oraz wszystkie otwarte porty. Dodatkowo mapuje otwarte porty i połączenia na aplikacje, które ich używają.

Local info - Przedstawia kilka tabel z ważnymi informacjami o lokalnej konfiguracji: statystyki dla TCP/UDP i ICMP, tabela adresów IP, tabela ARP i routingu, informacje o kartach sieciowych.

Skaner sieci - narzędzie pozwala wykryć złośliwe oprogramowanie, jak i wyszukać każdy komputer w danej sieci.

Skaner portów i serwisów - narzędzie potrafi sprawdzić dzialajace serwisy w naszej sieci(HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych), jak i otwarte porty. Pozwala także na wysłanie zapytania i sprawdzenia, czy odpowiedź spełnia określone kryteria. Skaner może także wykryć niektóre trojany i spyware.wysyła zapytanie i sprawdza, czy odpowiedź spełnia określone kryteria. Skaner może także wykryć niektóre trojany i spyware.

TCP/IP workshop - Pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi.

Przeglądarka SNMP - pełna przeglądarka SNMP.

Aplikacja posiada też inne urządzenia pomocne przy administrowaniu sieci.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Axence NetTools

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Axence NetTools

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,