Azureus 5.7.6.0

Azureus Team

 • Aktualizacja:
  2017-11-30
 • Pobrań:
  354
 • Rozmiar:
  14.35 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Azureus Vuze jest to kolejnym klientem P2P, działający na silniku BitTorrent. Jest napisany w Javie. Umożliwia pobieranie pliku z wielu źródeł na raz. Możemy w nim ustawiać priorytety, kolejki zadań, itp. Najnowsza wersja programu o nazwie Vuze wnosi wiele nowości. Program działa o wiele szybciej, oraz posiada prostszy interfejs. Cechuje się dużą stabilnością oraz szybkością pobierania danych. Nie jest tak wymagający dla  systemu jak, jego poprzednicy. Z programu usunięto nieistotne, obciążające elementy, atak aby uzyskać jak największa jego stabilność.


Galeria programu Azureus


W najnowszej wersji autor programu skupił się na polepszeniu stabilności programu, poprzez usunięcie zbędnych funkcji, takich jak znajomi użytkownicy, czy też zbędne informacje przy wyświetlaniu wyników, dzięki czemu aplikacja działa o wiele szybciej i stabilniej.

Uwagi:

Należy pamiętać, że pobieranie, oraz udostępnianie niektórych zasobów multimedialnych za pomocą programu, może być niezgodne z licencją producenta!

 

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Azureus

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Azureus

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,