Backup To DVD/CD/Flash 5.1.239

Willow Creek Software

 • Aktualizacja:
  2016-01-04
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  2.67 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Backup To DVD/CD/Flash to aplikacja do tworzenia kopii zapasowych cennych dla użytkownika informacji. Program umożliwia tworzenie kopii z płyt CCD/DVD. z pamięci flash, czy też innych urządzeń zewnętrznych. Program umożliwia tworzenie harmonogramu - planu tworzenia kopii zapasowych, a dzięki prostemu interfejsowi jak Windows Explorer aplikacja umożliwia proste wybieranie plików oraz folderów, które mają zostać zarchiwizowane. Jeżeli użytkownik nie jest pewien jakie dane chce zarchiwizować, to prosty kreator umożliwi mu przeprowadzenie przez cały proces, gdzie w prosty sposób użytkownik zdefiniuje to co chce zarchiwizować.

 


Galeria programu Backup To DVD/CD/Flash
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Backup To DVD/CD/Flash

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Backup To DVD/CD/Flash

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,