Bandicam 6.0.1.2003

Bandisoft.com

 • Aktualizacja:
  2022-08-29
 • Pobrań:
  44
 • Rozmiar:
  30.58 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Bandicam to aplikacja służąca do nagrywania materiału wideo z pulpitu ekranu komputera, inaczej pisząc, aplikacja nagrywa to co dzieje się na pulpicie systemu Windows. Oprócz nagrywania sekwencji wideo, program umożliwia przechwytywanie zrzutów ekranu. Jest to bardzo ciekawa propozycja, konkurująca nawet z popularnym Frapsem. Program potrafi nagrywać oczywiście wideo z gier, w trybie pełnoekranowym, jak i okienkowym, z aplikacji oraz dowolnym rozmiarze, wybranym przez użytkownika. Wszystko to z obsługą DirectX oraz OpenGL. Materiały mogą być nagrywane z maksymalną rozdzielczością 2560x1600, oraz klatkami od 5 FPS do 60.


Galeria programu Bandicam


Program jak na swój typ bardzo dobrze radzi sobie z kompresją materiałów wideo, nie obowiązuje tutaj limit wielkościowy plików wideo. Pliki wideo można zapisać do formatów MPEG-1, PCM, MJPEG, XVID, czy też MP2, natomiast obrazy do formatów JPG, PNG, oraz BMP. Użytkownik może także ustalić limit nagrywania według czasu lub rozmiaru.

Uwagi:

Niezarejestrowana aplikacja nakłada znak wodny na nagrania, oraz umożliwia nagrywanie maksymalnie 10 minutowego materiału.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Bandizip

Bandizip 7.25.51124

pobrań: 13

Recenzje użytkowników o programie Bandicam

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Bandicam

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,