Bannershop GIF Animator 5.1.1

Selteco Software

 • Aktualizacja:
  2021-12-30
 • Pobrań:
  20
 • Rozmiar:
  1.4 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Animowane przyciski i buttony, banner reklamowe i proste animacje GIF - to wszystko możecie w łatwy i szybki sposób wykonać dzięki Bannershop GIF Animator. Program pozwala korzystać z wielu gotowych efektów (przenikanie, obroty, zoom) i elementów, przez co nawet laik poradzi sobie znakomicie. Aplikacja umożliwia importowanie zdjęć, klipartów, czy też grafiki wektorowej. Efekty takie jak dodawanie tekstu, przeróżnych kształtów w 3D, cieni, czy też przejść to tylko nieliczne z wymienionych. Program pozwala na eksport animowanych GIFów, oraz wstawianie ich na stronę www, przy czym dzięki specjalnym funkcjom program optymalizuje oraz kompresuje owy plik.


Galeria programu Bannershop GIF Animator


Animowane przyciski i buttony, banner reklamowe i proste animacje GIF - to wszystko możecie w łatwy i szybki sposób wykonać dzięki Bannershop GIF Animator. Program pozwala korzystać z wielu gotowych efektów i elementów, przez co nawet laik poradzi sobie znakomicie.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Alligator Flash Designer

Alligator Flash Designer 8.0.32

pobrań: 157
pobierz program Selteco Newsletter Sende

Selteco Newsletter Sende 2.0.1

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie Bannershop GIF Animator

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Bannershop GIF Animator

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,