BeFunky Photo Editor

BeFunky Inc

 • Aktualizacja:
  2022-10-19
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

BeFunky to program do edycji oraz retuszu grafiki. Program został przeznaczony dla zwykłych użytkowników, nie znających się na zaawansowanej obróbce. Program jest dostępny dla desktopów, jak i systemy android, iOS. Dla komputerów stacjonarnych aplikacja działa w oparciu o przeglądarke, tak więc potrzebuje on połączenia z internetem. Sama aplikacja posiada bardzo prosty interfejs, obsługujący funkcje przeciągnij i upuść. Posiada wiele filtrów, dzięki którym jednym kliknięciem zretuszujemy swoje zdjęcia. Jest ona przeznaczona dla początkujących użytkowników, tak więc każdy sobie z nią poradzi. Posiada zdefiniowany zestaw gotowych efektów, na które wystarczy klikać, aby uzyskać efekt, jak i użytkownik może sam edytować zdjęcie i zmienić jasność kontrast,kolory itp w każdym pliku graficznym.


Galeria programu BeFunky
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie BeFunky

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie BeFunky

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,