Beniamin 5.0.0.56

Moltiva

 • Aktualizacja:
  2017-06-22
 • Pobrań:
  30
 • Rozmiar:
  17.71 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Beniamin jest aplikacją która zapewnia bezpieczny dostęp do sieci. Aplikacja służy do blokowania niechcianych stron, stron o tematyce erotycznej, pornograficznej itp. Administrator może sam ustalić, które strony mają być blokowane. Przydatną funkcją jest także możliwość blokady komunikatorów, poczty e-mail, określonych for, pobierania określonych rozszerzeń plików, czy też dostępu do serwisów społecznościowych. Aplikacja opiera swoje działanie na kilku kryteriach, między innymi na występujących na danej stronie słowach.


Galeria programu Beniamin


Użytkownik może definiować blokady danych stron z określonej przyczyny, gdzie użytkownik zostanie o tym poinformowany odpowiednim napisem. Program działa pod wszystkimi znanymi przeglądarkami, posiada mechanizm bezpiecznego wyszukiwana grafiki w wyszukiwarce Google. Ustawienia programu mogą być importowane jak i eksportowane.

Uwagi:

Wersja testowa działa 14 dni.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Beniamin

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Beniamin

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,