Bettys Beer Bar 1.1

MyRealGames

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  6.85 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:
Bettys Beer Bar - gra zręcznościowa dla miłośników wyzwań

Gry edukacyjne są coraz bardziej popularne, ale nie zawsze muszą być moralizatorskie. Czasami warto zagrać w produkcję, która pokazuje, że życie nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Taką grą jest Bettys Beer Bar.

W grze wcielamy się w postać Betty, która od zawsze marzyła o życiu w mieście. Zmęczona pracą na wsi, postanawia zrealizować swoje marzenia i zatrudnia się w barze. Naszym zadaniem jest obsługa klientów, którzy chcą się napić po ciężkim dniu pracy.

Obsługa klientów w barze nie jest łatwa, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z różnymi osobami. Musimy dbać o wysoki standard obsługi, nie pozwalając na brudne kufle czy niedopite piwo. Ważne jest również szybkie obsłużenie klientów, którzy nie lubią czekać. Za dobrą obsługę otrzymujemy napiwki, które pomagają nam zbliżyć się do realizacji naszych celów.

Choć gra nie prezentuje się jakoś szczególnie imponująco, ma swój urok. Dostępne są trzy różne bary o odmiennej stylistyce, a klienci reprezentują różne klasy społeczne, co dodaje grze ciekawego wymiaru. Muzyka w grze również dobrze oddaje atmosferę zatłoczonego baru.

Jeśli lubisz wyzwania i chcesz poczuć się jak barman obsługujący wymagających klientów, warto zainteresować się grą Bettys Beer Bar.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta MyRealGames do pobrania

pobierz program Dead Paradise 2

Dead Paradise 2 2

pobrań: 0
pobierz program Dead Paradise 1

Dead Paradise 1 1

pobrań: 0
pobierz program Extreme Rally

Extreme Rally

pobrań: 0
pobierz program Racers vs Police

Racers vs Police

pobrań: 0
pobierz program Monsters Wheels

Monsters Wheels

pobrań: 0
pobierz program Azangara

Azangara

pobrań: 4
pobierz program Nuclear Bike 2

Nuclear Bike 2 2

pobrań: 0
pobierz program Pearl Bay

Pearl Bay

pobrań: 0
pobierz program Car Eats Car 3

Car Eats Car 3 3

pobrań: 1
pobierz program Biker vs Zombies

Biker vs Zombies

pobrań: 0
pobierz program Mini Golf

Mini Golf

pobrań: 0
pobierz program 8 Ball Frenzy

8 Ball Frenzy 8

pobrań: 2
pobierz program Billiard Bombs

Billiard Bombs

pobrań: 0
pobierz program Funky Farm

Funky Farm 1.3

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie Bettys Beer Bar

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Bettys Beer Bar

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak