Blue Screen Manager 1.0

Piotr Chodziński

 • Aktualizacja:
  2015-12-22
 • Pobrań:
  11
 • Rozmiar:
  166.29 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Jednym z najczęściej wyśmiewanych elementów systemu Windows jest charakterystyczny typ komunikatów sygnalizujący wystąpienie błędu krytycznego systemu. Komunikaty tego typu zyskały miano Blue Screen of Death (Niebieski Ekran Śmierci), a to za sprawą ich kolorystyki, oraz faktu iż pojawienie się takiego błędu zazwyczaj kończy się koniecznością restartu systemu.


Galeria programu Blue Screen Manager


Twórcy Windowsa już od pierwszych edycji postanowili dać użytkownikowi możliwość zmiany kolorystyki praktycznie każdego elementu systemu, o dziwo jednak nie umożliwili bezproblemowej ingerencji w wygląd Blue Screenów. I tu z pomocą przychodzi właśnie Blue Screen Manager. Program ten jest rozszerzeniem Panelu Sterowania. Odwołując się do ukrytych możliwości systemu pozwala zmienić kolor tła oraz tekstu Blue Screenów. Jest to z pewnością zabawne i ciekawe urozmaicenie systemu Windows.

Uwagi:

Program ten jest rozszerzeniem Panelu Sterowania. Odwołując się do ukrytych możliwości systemu pozwala zmienić kolor tła oraz tekstu Blue Screenów. Jest to z pewnością zabawne i ciekawe urozmaicenie systemu Windows.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Rainbow Folders

Rainbow Folders 2.05

pobrań: 19

Recenzje użytkowników o programie Blue Screen Manager

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Blue Screen Manager

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,