Brave 1.20.108 pl

Brave Software, Inc.

 • Aktualizacja:
  2021-02-23
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  1.19 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Brave jest to nowa propozycja przeglądarki internetowej, dzięki której użytkownik w bezpieczny sposób będzie mógł przeglądać strony internetowe. Aplikacja skupia się na szybkości działania, oraz na samym bezpieczeństwie jak i ochronie prywatności podczas przeglądania stron www. Aplikacja posiada wiele funkcji, których użycie idealnie zabezpiecza prywatność użytkownika, jak i dba o jego bezpieczeństwo. Głównymi cechami przeglądarki są: blokada śledzenia użytkownika, czyli blokowanie ciasteczek cookies, w taki sposób, aby nie śledzono użytkownika podczas użytkowania przeglądarki. Kolejną funkcją jest połączenie HTTPS, czyli wykorzystanie szyfrowanego połączenia, które w połączeniu z mechanizmami blokującymi ataki phishingm, neutralizującym oprogramowanie malware, czy też malvertising, staje się idealnym rozwiązaniem dla każdego.


Galeria programu Brave


Do tych funkcji dochodzi tryb incognito z wykorzystaniem sieci Tor. Maskowanie adresu IP pomaga w byciu niewidzialnym w sieci. należy zaznaczyć, że program podczas przeglądania internetu, wyświetla tylko konkretne i niezbędne elementy witryn, dzięki czemu użytkownik zyskuje na szybkości ładowania stron, bez uruchamiania zbędnych reklam itp.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Brave

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Brave

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.