Budzik 1.04

BLITZ-ART.com

 • Aktualizacja:
  2015-12-15
 • Pobrań:
  31
 • Rozmiar:
  684.80 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Czy nie wyłączasz swojego komputera na noc? Czy chcesz mieć pewność, że obudzisz się na czas? Czy chcesz, aby komputer grał nad ranem twoją ulubioną piosenkę? Jeśli odpowiedzią na te pytania jest słowo TAK, to program ten jest właśnie dla Ciebie. Budzik to aplikacja, która jest w stanie obudzić Cię o każdej porze. Jako dźwięku budzącego możesz użyć swojego ulubionego utworu MP3/WAV/MID lub standardowego dźwięku budzika. Masz możliwość zaprogramowania godziny budzenia na każdy dzień tygodnia lub wyłączenia budzenia w wybrany dzień.


Galeria programu Budzik


Program jest bardzo prosty w konfiguracji. Wystarczy ustawić odpowiednią godzinę, wybrać typ budzenia, zapisać ustawienia, zminimalizować i pójść spać. Program zajmie się nami nad ranem.

Cechy:

- Możliwość ustawienia dźwięku budzika jako wybrany utwór w formatach MP3, WAV, MID lub jako standardowy sygnał budzika
- Opcje dobudzania oraz auto uciszania
- Ustawianie budzenia niezależnie dla każdego dnia tygodnia od poniedziałku do niedzieliPolub ten program:

Programy producenta

pobierz program Nazywacz

Nazywacz 1.08

pobrań: 138

Recenzje użytkowników o programie Budzik

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Budzik

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,