BullGuard Internet Security 2016 16.0.311

BullGuard Limited

 • Aktualizacja:
  2015-12-15
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  322.31 KB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

BullGuard Internet Security to pakiet ochronny, w skład którego wchodzi antywirus, firewall, moduł do tworzenia kopii zapasowej danych, moduł sprawdzający czy dana wersja programu nie jest przestarzała i nie zagraża tym bezpieczeństwu systemu, film antyspamowy dla poczty email, moduł kontroli rodzicielskiej, gdzie rodzić może definiować własne ustawienia filtrów, oraz moduł Tune-Up, dzięki któremu komputer chodzi stabilnie i szybko. Wszystkie te składniki sprawiają, że komputer jest całkowicie bezpieczny w sieci dla starszych jak i najmłodszych użytkowników. Antywirus skutecznie radzi sobie z wirusami i innymi zagrożeniami, a firewall kontroluje cały ruch, udaremniając jakiekolwiek próby ataku na komputer.


Galeria programu BullGuard Internet Security


Uwagi:

Wersja testowa działa 60 dni. Instalacja odbywa się przez specjalny downloader.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie BullGuard Internet Security

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie BullGuard Internet Security

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,