Camtasia Studio 2021.01

TechSmith Corporation

 • Aktualizacja:
  2021-04-30
 • Pobrań:
  202
 • Rozmiar:
  454.92 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Camtasia Studio jest doskonałym narzędziem do tworzenia prezentacji multimedialnych. Posiada opcję rejestrowania nagrań wraz z dźwiękiem, robienia screenów, na określonym przez nas obszarze. Jężeli chcielibyśmy upamiętnić jakieś wydarzenie w naszej ulubionej grze, np. podczas walki, to ten program nadaje się do tego idealnie, dzięki niemu możemy nagrać każdy moment naszej gry, wielu użytkowników, używa tego programu do nagrywania swoich walk w grze online Metin 2.


Galeria programu Camtasia Studio


Nagrywanie i robienie zrzutów ekranu to tylko cześć umiejętności, Camtasia Studio posiada ogromy edytor gdzie możemy załadować nasz film i zrobić z nim cokolwiek chcemy. Możemy dodawać opisy do naszych nagrań, czy też przeróżne efekty dźwiękowe, graficzne. Dodatkowo program umożliwia zapisanie naszego dzieła w dowolnym formacie, od AVI skończywszy na pliku EXE. Jeżeli chcemy wstawić nasz filmik na Youtube w jakości HD to jest to też idealne narzędzie do takich zadań.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Camtasia Studio

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Camtasia Studio

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,