CatchPulse (SecureAPlus) 10.7.7

SecureAge Technology

 • Aktualizacja:
  2022-11-09
 • Pobrań:
  17
 • Rozmiar:
  299 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

CatchPulse (starsza wersja SecureAPlus) to przyjazny interfejsowo program do zabezpieczania komputera w sieci internetowej. Aplikacja posiada moduł chroniący - antywirusa, oraz przeróżne funkcje, w tym blokowanie wskazanych przez użytkownika aplikacji. Aplikacja chroni komputer w czasie rzeczywistym, skanując system w poszukiwaniu niebezpieczeństwa. Dodatkowy moduł Application Whitelisting uniemożliwia uruchomienie podejrzanych plików, zezwalając na uruchomienie jedynie sprawdzonych i zweryfikowanych aplikacji. Oprócz wymienionych funkcji, użytkownik może przeskanować wybrane lokalizacje w każdej chwili. Aplikacja działa bezproblemowo w tle z innymi programami chroniącymi.


Galeria programu CatchPulse (SecureAPlus)


Uwagi:

Wersja bezpłatna posiada pewne ograniczenia, lecz działa w pełni sprawnie.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie CatchPulse (SecureAPlus)

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CatchPulse (SecureAPlus)

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,