CCleaner 5.29 pl

Piriform Ltd.

 • Aktualizacja:
  2017-04-18
 • Pobrań:
  4572
 • Rozmiar:
  8.96 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

CCleaner to całkowicie bezpłatna aplikacja służąca do czyszczenia naszego komputera z internetowych "śmieci", a także dzięki temu do optymalizacji i ochrony naszej prywatności. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami, pozwala na czyszczenie ciasteczek, usuwanie historii online, zapamiętanych haseł, w skrócie, wszystkiego co dostaję się do naszego komputera i pozostawia ślady no surfowaniu.


Galeria programu CCleaner


Dodatkowo program posiada możliwość usuwania plików tymczasowych, plików niepotrzebnych, które to mogą zwalniać komputer, czy też wyszukiwanie problemów, jak błędne wpisy w rejestrze, czy nieaktywne skróty. Zaletą aplikacji jest szybkość działania. CCleaner jest pionierem w dziedzinie programów do czyszczenia i optymalizacji komputera.

 

Wersja PRO jest wersją płatną, posiada o wiele więcej funkcji a niżeli wersją darmowa, wersję PRO można pobrać i testować przez okres 14 dni lub kupić wybierając odpowiednia wersję oraz system operacyjny.Tagi: CCleaner pobierz, CCleaner download, program CCleaner, CCleaner do pobrania, CCleaner darmowy, CCleaner za darmo, CCleaner do pobrania za darmo, CCleaner do ściągnięciaPolub ten program:

programy producenta

pobierz program Defraggler

Defraggler 2.21.993

pobrań: 71
pobierz program Recuva

Recuva 1.53.1087

pobrań: 2

Recenzje użytkowników o programie CCleaner

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.