CCleaner 5.59 pl

Piriform Ltd.

 • Aktualizacja:
  2019-06-26
 • Pobrań:
  6094
 • Rozmiar:
  19.7 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

CCleaner to całkowicie bezpłatna aplikacja służąca do czyszczenia naszego komputera z internetowych "śmieci", a także dzięki temu do optymalizacji i ochrony naszej prywatności. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami, pozwala na czyszczenie ciasteczek, usuwania historii online, zapamiętanych haseł, w skrócie, wszystkiego co dostaję się do naszego komputera i pozostawia ślady no surfowaniu. CCleaner umożliwia zarządzanie uruchamianymi podczas startu systemu Windows programami, tak więc w prosty sposób użytkownik może wyłączyć te ładowane niepotrzebnie.


Galeria programu CCleaner


Dodatkowo program posiada możliwość usuwania plików tymczasowych, plików niepotrzebnych, które to mogą zwalniać komputer, czy też wyszukiwanie problemów, jak błędne wpisy w rejestrze, czy nieaktywne skróty. Zaletą aplikacji jest szybkość działania. CCleaner jest pionierem w dziedzinie programów do czyszczenia i optymalizacji komputera. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy aby korzystać z programu, należy jednak pamiętać o zrobieniu kopii bezpieczeństwa rejestru, przed przystąpieniem do jego "naprawy".

Program umożliwia dokładne czyszczenie systemu oraz przeglądarek:
- usuwanie tymczasowych plików systemowych oraz internetowych, plików index.dat, plików *.tmp, plików *.log
- opróżnianie schowka, kosza, czy też ostatnio pobieranych plików
- czyszczenie list ostatnio otwartych plików (programów, dokumentów)
- czyszczenie historii oraz śladów po ostatnio odwiedzanych stronach
- opróżnianie zrzutów pamięci itp

Program bardzo dobrze radzi sobie z czyszczeniem, naprawą rejestru:
- usuwa problemy brakujących plików DLL, programów, czcionek, nieprawidłowych rozszerzeń, plików pomocy, instalatorów, zbędnych skrótów itp.

Wersja PRO jest wersją płatną, posiada o wiele więcej funkcji a niżeli wersją darmowa, wersję PRO można pobrać i testować przez okres 14 dni lub kupić wybierając odpowiednia wersję oraz system operacyjny.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Defraggler

Defraggler 2.21.993

pobrań: 98
pobierz program Recuva

Recuva 1.53.1087

pobrań: 67

Recenzje użytkowników o programie CCleaner

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CCleaner

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.