Cent Browser 5.0.1002.295

Cent Studio

 • Aktualizacja:
  2023-03-23
 • Pobrań:
  20
 • Rozmiar:
  101 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Cent Browser to bezpłatna przeglądarka internetowa dla systemów Windows, oparta na kodzie źródłowym projektu Chromium. Program oferuje zaawansowane funkcje, które zwiększają wygodę i bezpieczeństwo przeglądania stron internetowych.

Jedną z cech wyróżniających Cent Browser jest możliwość przypinania kart do paska zadań, co umożliwia szybki dostęp do ulubionych witryn. Ponadto, program oferuje wbudowany menedżer pobierania plików, który umożliwia łatwe i szybkie pobieranie treści z internetu. 


Galeria programu Cent Browser


Cent Browser pozwala także na korzystanie z wielu kont na raz w serwisach społecznościowych i poczcie elektronicznej dzięki funkcji "Konta użytkowników". Program posiada również blokowanie reklam i niechcianych treści, a także blokadę przycisku "wstecz" na stronach, które są wyświetlane w trybie pełnoekranowym.

Dodatkowo, Cent Browser oferuje wiele opcji konfiguracyjnych, które umożliwiają dostosowanie przeglądarki do indywidualnych preferencji użytkownika. Program jest dostępny w wersji 32- i 64-bitowej i działa na systemach Windows 7, 8, 8.1 i 10.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Cent Browser

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Cent Browser

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,