Chromium 108.0.5318

The Chromium Projects

 • Aktualizacja:
  2022-09-25
 • Pobrań:
  392
 • Rozmiar:
  191.43 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Chromium to darmowa przeglądarka internetowa oparta na licencji Open Source. Można pomyśleć, że jej kod został zaczerpnięty częściowo z kodu Google Chrome, lecz jest to błędne myślenie, ponieważ większość kodu oraz funkcji Google Chrome została zaczerpnięta z Chromium. Silnik przeglądarki oparty jest na silniku Blink, oraz V8(open source JavaScript engine). Przeglądarka nie posiada pewnych funkcji, w które producent ubrał swoją przeglądarkę Chrome, należą do nich takie funkcje jak, automatyczne aktualizacje, obsługa technologii flash, czy też obsługę dokumentów PDF.


Galeria programu Chromium


Należy jednak pamiętać, że dzięki obsłudze wtyczek, przeglądarkę można spokojnie rozbudować o potrzebne funkcje. Chromium jest niejako matką takich przeglądarek jak: RockMeIt, CoolNovo, Yandex, czy też wspomnianej Google Chrome.

Uwagi:

Wersji portable nie trzeba instalować, działa od razu.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Chromium

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Chromium

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,