Clean Master 6.0

Cheetah Mobile

 • Aktualizacja:
  2017-11-04
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  20.70 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Clean Master to narzędzie do oczyszczania dysku twardego z niepotrzebnych, danych po przeglądaniu stron internetowych i zbędnych danych. Aplikacja jest głównym konkurentem programu CCleaner. Po pierwszym uruchomieniu program przystępuje do skanowania dysku twardego w poszukiwaniu zbędnych, niepotrzebnych i tymczasowych plików. Clean Master współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami, umożliwiając czyszczenie sesji, ciasteczek, czyszczenie plików tymczasowych, plików śledzących, pozostałości po przeglądaniu stron internetowych, historii itp.  Program działa szybko i skutecznie, umożliwia także czyszczenie aplikacji wbudowanych w system Windows 8 tip. Przykładowo pogoda, sklep, Windows Live Mail, itp. Inną funkcja programu jest możliwość czyszczenia rejestru systemu Windows ze zbędnych, błędnych i czasem spowalniających komputer wpisów.


Galeria programu Clean Master


Tak jak w programie CCleaner, aplikacja tworzy kopię rejestru przed przystąpieniem do działania. Program rozpoznaje ponad 500 aplikacji, dzięki czemu jego skuteczność i bezpieczeństwo w usuwaniu danych jest na najwyższym poziomie.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Clean Master

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Clean Master

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,