CloneBD 1.0.8.1

The RedFox Project

 • Aktualizacja:
  2016-04-29
 • Pobrań:
  10
 • Rozmiar:
  30.08 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

CloneBD to mała aplikacja do wykonywania kopii niezabezpieczonych płyt Blu-ray, na dysk twardy lub na inna czysta płytę Blu-ray. Program oprócz funkcji tworzenia kopii pozwala także na konwersję do formatów avi, mp4, mkv, oraz formatów dla urządzeń iPhone/iPad, SmartTV, z systemem Android itp. Program daje możliwość tworzenia także kopii cząstkowych, poprzez wybór ścieżki Audio, tytułu, oraz napisów. CloneBD umożliwia kompresję kopii z BD-50 do BD-25, BD-9, czy też BD-5. Aplikacja wspiera wszystkie regiony, czyli A, B, oraz C. Program posiada wbudowany parser UDF, wpiera wielordzeniowe procesory, oraz sprzętowe przyspieszenie CUDA.


Galeria programu CloneBD


Program umożliwia także konwersję Blu-ray 3D do formatu mkv, w standardzie H.265/HEVC. Tak więc, jeżeli szukasz prostego programu, który stworzy kopię płyty BD 1:1, to ten program jest idealnym do tego narzędziem.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program CloneDVD Mobile

CloneDVD Mobile 1.9.2.0

pobrań: 10
pobierz program CloneDVD

CloneDVD 2.9.3.3

pobrań: 99
pobierz program CloneCD

CloneCD 5.3.4.0

pobrań: 240
pobierz program CloneDVD

CloneDVD 7.0.0.11

pobrań: 21

Recenzje użytkowników o programie CloneBD

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CloneBD

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.