Colin McRae: DIRT

Codemasters

 • Aktualizacja:
  2015-12-10
 • Pobrań:
  122
 • Rozmiar:
  833.89 MB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

Jest to demo najnowszej części gry Colin McRae: DIRT. Gra oferuje jeszcze więcej realizmu, prezentuje wspaniałą grafikę, system uszkodzeń i wiele innych atrakcji. Jest trudniejsza od swojej poprzedniej części, bardzo wciąga, jak zaczniecie grać to nie będziecie mogli od niej odwrócić oczu. Polecam wszystkim...!


Galeria programu Colin McRae: DIRT


Jest to demo najnowszej części gry Colin McRae: DIRT Demo. Gra oferuje jeszcze więcej realizmu, prezentuje wspaniałą grafikę, system uszkodzeń i wiele innych atrakcji. Jest trudniejsza od swojej poprzedniej części, bardzo wciąga, jak zaczniecie grać to nie będziecie mogli od niej odwrócić oczu. Polecam wszystkim tę grę.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Colin McRae: DIRT

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Colin McRae: DIRT

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,