Comodo AntiVirus 12.0.0.6818

Comodo Group, Inc

 • Aktualizacja:
  2019-04-25
 • Pobrań:
  128
 • Rozmiar:
  5.36 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Comodo AntiVirus to darmowy program zabezpieczający komputer przed niebezpieczeństwem jakim jest malware, wirusy itp. Aplikacja zapewnia proaktywną ochronę w czasie rzeczywistym, chroniącą przez nieznanymi zagrożeniami. Jego skaner działający w czasie rzeczywistym, w oparciu o technologię behawioralną, wykrywa i analizuje każde potencjalne zagrożenie, a funkcja Sandbox, umożliwia uruchamianie nieznanych lub potencjalnie groźnych aplikacji w trybie całkowitego odcięcia od systemu, przez co program jest całkowicie odcięty i nie może sprawić żadnych szkód.


Galeria programu Comodo AntiVirus


Bazę najnowszych sygnatur dostarczają automatyczne aktualizacje. Dodatkowymi funkcjami są: ochrona skrzynki pocztowej, przed spamem, definiowanie reguł dla zaufanych aplikacji, czy też tryb dla graczy, gdzie aplikacja chroni system w rozgrywkach sieciowych, a w trybie pełnoekranowym wyłącza wszelkie powiadomienia na czas grania, czuwając nad bezpieczeństwem. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Użytkownik sam może definiować zaufane aplikacje.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Comodo Internet Security Premium

Comodo Internet Security Premium 10.0.2.6408

pobrań: 137
pobierz program Comodo Cleaning Essentials

Comodo Cleaning Essentials 2.5.242177.201

pobrań: 12
pobierz program Comodo Dragon Internet Browser

Comodo Dragon Internet Browser 80.0.3987.163

pobrań: 259

Recenzje użytkowników o programie Comodo AntiVirus

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Comodo AntiVirus

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,