Comodo Personal Firewall 10.0.1.6209

Comodo Group, Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-04-06
 • Pobrań:
  139
 • Rozmiar:
  5.12 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Comodo Personal Firewall to znana i dobrze spełniająca swą funkcję zapora sieciowa, chroniąca komputer przed atakami hakerów, wirusów, spyware, trojanami itp. Najnowsza funkcja Sandbox, pozwala na uruchamianie podejrzanych programów w specjalnym wirtualnym środowisku, odcinającym całkowicie proces od całego systemu, dzięki czemu, komputer nie jest narażony na żadne zagrożenia.


Galeria programu Comodo Personal Firewall


Aplikacja filtruje ruch wychodzący oraz wchodzący do komputera, analizując dokładnie metodą behawioralną każdy program, oraz zachodzące procesy. Dodatkowo program umożliwia moduł ukrywania komputera w sieci, czy też tworzenie reguł, dla bezpiecznych i zaufanych programów. Wszelkie ustawienia mogą być eksportowane, jak i importowane, tak aby nie trzeba było od nowa konfigurować całego programu, po formatowaniu dysku czy też wgraniu nowego systemu. Program posiada moduł automatycznej aktualizacji bazy.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Comodo Personal Firewall

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Comodo Personal Firewall

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,