Corel PDF Fusion 1.14

Corel Corporation

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  2
 • Rozmiar:
  157.26 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:
Corel PDF Fusion to rozbudowany program do obsługi plików PDF, który umożliwia nie tylko przeglądanie, ale także tworzenie, edycję i konwertowanie między innymi formatami. Jest to 30-dniowa wersja testowa udostępniana przez kanadyjską firmę Corel, znana przede wszystkim z pakietu graficznego CorelDRAW.

Program Corel PDF Fusion posiada anglojęzyczny interfejs i może zniechęcić swoim sporym rozmiarem pliku instalacyjnego, jednak warto przyjrzeć się temu narzędziu ze względu na jego rozbudowane możliwości.

Aplikacja umożliwia otwieranie dokumentów PDF poprzez metodę "przeciągnij i upuść". W zależności od celu, w jakim chcemy otworzyć plik, w głównym oknie programu wybieramy odpowiednią opcję, na przykład tylko czytanie i komentowanie dokumentu. Przeglądanie wielu plików odbywa się na kartach, co jest wygodnym rozwiązaniem znanych z przeglądarek internetowych. Oczywiście, możliwości programu są znacznie większe - czytnik PDF-ów to tylko jedna z jego funkcji.

Podczas instalacji Corel PDF Fusion tworzona jest wirtualna drukarka, która służy do tworzenia nowych plików PDF. Wystarczy wybrać opcję drukowania w dowolnej innej aplikacji, na przykład edytorze tekstu czy arkuszu kalkulacyjnym, i wskazać Corel PDF Fusion jako "drukarkę". W ten sposób dokument zostanie "wydrukowany" do pliku PDF. Tworzenie PDF-ów można również przeprowadzić bezpośrednio w programie, wskazując pliki w innych formatach, na przykład z pakietu Microsoft Office.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta Corel Corporation do pobrania

pobierz program Animation Shop

Animation Shop 3.05

pobrań: 68
pobierz program PaintShop Pro

PaintShop Pro X8

pobrań: 468
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2022 24.0.0.301

pobrań: 1115
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite X4

pobrań: 2615
pobierz program Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 23.1.0.231

pobrań: 224
pobierz program WinDVD Pro

WinDVD Pro 11.7.0.12

pobrań: 338
pobierz program WinDVD

WinDVD 11.7.0.2

pobrań: 432
pobierz program Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro X8

pobrań: 232
pobierz program Corel Painter

Corel Painter 2016 15.0.0.689

pobrań: 89
pobierz program CorelDRAW

CorelDRAW Standard 2021

pobrań: 197
pobierz program CorelDRAW Essentials

CorelDRAW Essentials 2021

pobrań: 82
pobierz program Corel Draw

Corel Draw 11

pobrań: 122
pobierz program Corel Office

Corel Office 5.0.120.1522

pobrań: 0
pobierz program AfterShot Pro

AfterShot Pro 2.4

pobrań: 0
pobierz program Pinnacle Studio Plus

Pinnacle Studio Plus 16.1.0.115

pobrań: 0
pobierz program CorelCAD

CorelCAD 2019.5

pobrań: 1
pobierz program Corel Digital Studio

Corel Digital Studio 2010

pobrań: 0
pobierz program Toast Burn

Toast Burn 2.0

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie Corel PDF Fusion

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Corel PDF Fusion

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak