CorelDRAW Graphics Suite X4

Corel Corporation

 • Aktualizacja:
  2023-09-18
 • Pobrań:
  2517
 • Rozmiar:
  464.89 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Dzięki pakietowi CorelDRAW Graphics Suite X4 możesz bez kompleksów zmierzyć się z tworzeniem grafiki i projektowaniem. Precyzyjne narzędzia, wiodąca w branży zgodność z różnymi formatami plików oraz wysokiej jakości pomoc kontekstowa pomagają przekształcać twórcze pomysły w profesjonalne prace: od niepowtarzalnych logo i znaków do efektownych materiałów marketingowych i przyciągających wzrok grafik internetowych.


Galeria programu CorelDRAW Graphics Suite


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X4 zawiera wszystkie potrzebne narzędzia graficzne:

- Ilustrowanie
CorelDRAW X4 to intuicyjna aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej i układów stron. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym projektantem, czy po prostu chcesz uzyskać profesjonalne wyniki, pakiet CorelDRAW X4 umożliwia szybką realizację postawionych celów.

* Wszechstronne a zarazem intuicyjne narzędzia ilustracyjne umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie projektów.
* Wiodąca w branży zgodność plików i ponad 100 filtrów importu/eksportu zapewniają większą elastyczność.

- Układ projektu
Program CorelDRAW X4 pomaga w szybszym tworzeniu układów projektów, ponieważ jest wyposażony w interakcyjne narzędzie do tworzenia tabel, niezależne warstwy na stronach, podgląd formatowania tekstu w czasie rzeczywistym i zintegrowaną funkcję identyfikacji czcionek.

* Nowe interakcyjne narzędzie Tabela w programie CorelDRAW X4 umożliwia tworzenie i importowanie tabel ze strukturalnym układem tekstu i grafiki.
* Niezależne warstwy na stronach zapewniają lepszą kontrolę i pozwalają tworzyć niezależne układy w wielostronicowych dokumentach.
* Nowa funkcja dynamicznego podglądu formatowania tekstu w programie CorelDRAW X4 pozwala sprawdzić, jak zostanie zmieniony wygląd tekstu jeszcze przed ostatecznym zastosowaniem zmiany.
* Łatwe w użyciu narzędzia, takie jak Utwórz granice, uproszczone narzędzie Gwiazda i narzędzie Inteligentne wypełnienie, pomagają w szybszym ukończeniu pracy.

- Edycja zdjęć
Corel PHOTO-PAINT X4 to profesjonalna aplikacja do edycji obrazów rastrowych umożliwiająca szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie zdjęć. Jest ściśle zintegrowana z programem CorelDRAW X4 i jest szczególnie użyteczna w pracy obejmującej edycję zdjęć w postaci map bitowych.

* Pełna obsługa 24-bitowego koloru.
* Obsługa plików RAW, co umożliwia zgodność z setkami różnych typów aparatów.
* Funkcja prostowania obrazków pozwala szybko i łatwo dostosowywać zeskanowane obrazki lub zdjęcia wykonane pod złym kątem.
* Więcej funkcji i efektów pozwala na bieżąco obserwować zmiany histogramu, co pozwala na sprawdzenie zmian i porównanie wyników podczas dostosowywania tonów obrazka, stosowania efektów lub przetwarzania plików RAW z aparatu.
* Łatwa w użyciu, a jednocześnie wszechstronna Pracownia wycinków jest dostępna zarówno w programie CorelDRAW, jak i w programie Corel PHOTO-PAINT, dzięki czemu skutecznie usprawnia pracę.

- Trasowanie
Za pomocą programu Corel PowerTRACE X4 można szybko i łatwo trasować mapy bitowe, czyli przekształcać je w możliwe do edycji, skalowalne obrazki wektorowe.

* Przekształcanie map bitowych w grafiki wektorowe to świetna metoda importowania zasobów i przekształcania ich w profesjonalne prace.
* Nowa funkcja trasowania linii środkowych tworzy dokładniejsze pociągnięcia i idealnie nadaje się do trasowania podpisów i rysunków złożonych z linii.
* Program Corel PowerTRACE X4 generuje paletę kolorów, umożliwiając łatwe edytowanie, scalanie i usuwanie kolorów, jak również określanie, które kolory zostaną użyte w wynikach trasowania.

Uwagi:

Wersja testowa działa 15 dni.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Animation Shop

Animation Shop 3.05

pobrań: 65
pobierz program PaintShop Pro

PaintShop Pro X8

pobrań: 462
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2022 24.0.0.301

pobrań: 1107
pobierz program Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 23.1.0.231

pobrań: 214
pobierz program WinDVD Pro

WinDVD Pro 11.7.0.12

pobrań: 316
pobierz program WinDVD

WinDVD 11.7.0.2

pobrań: 417
pobierz program Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro X8

pobrań: 225
pobierz program Corel Painter

Corel Painter 2016 15.0.0.689

pobrań: 83
pobierz program CorelDRAW

CorelDRAW Standard 2021

pobrań: 39
pobierz program CorelDRAW Essentials

CorelDRAW Essentials 2021

pobrań: 46

Recenzje użytkowników o programie CorelDRAW Graphics Suite

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CorelDRAW Graphics Suite

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,