CorelDRAW Graphics Suite X4

Corel Corporation

 • Aktualizacja:
  2022-03-16
 • Pobrań:
  2226
 • Rozmiar:
  464.89 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Dzięki pakietowi CorelDRAW Graphics Suite X4 możesz bez kompleksów zmierzyć się z tworzeniem grafiki i projektowaniem. Precyzyjne narzędzia, wiodąca w branży zgodność z różnymi formatami plików oraz wysokiej jakości pomoc kontekstowa pomagają przekształcać twórcze pomysły w profesjonalne prace: od niepowtarzalnych logo i znaków do efektownych materiałów marketingowych i przyciągających wzrok grafik internetowych.


Galeria programu CorelDRAW Graphics Suite


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X4 zawiera wszystkie potrzebne narzędzia graficzne:

- Ilustrowanie
CorelDRAW X4 to intuicyjna aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej i układów stron. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym projektantem, czy po prostu chcesz uzyskać profesjonalne wyniki, pakiet CorelDRAW X4 umożliwia szybką realizację postawionych celów.

* Wszechstronne a zarazem intuicyjne narzędzia ilustracyjne umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie projektów.
* Wiodąca w branży zgodność plików i ponad 100 filtrów importu/eksportu zapewniają większą elastyczność.

- Układ projektu
Program CorelDRAW X4 pomaga w szybszym tworzeniu układów projektów, ponieważ jest wyposażony w interakcyjne narzędzie do tworzenia tabel, niezależne warstwy na stronach, podgląd formatowania tekstu w czasie rzeczywistym i zintegrowaną funkcję identyfikacji czcionek.

* Nowe interakcyjne narzędzie Tabela w programie CorelDRAW X4 umożliwia tworzenie i importowanie tabel ze strukturalnym układem tekstu i grafiki.
* Niezależne warstwy na stronach zapewniają lepszą kontrolę i pozwalają tworzyć niezależne układy w wielostronicowych dokumentach.
* Nowa funkcja dynamicznego podglądu formatowania tekstu w programie CorelDRAW X4 pozwala sprawdzić, jak zostanie zmieniony wygląd tekstu jeszcze przed ostatecznym zastosowaniem zmiany.
* Łatwe w użyciu narzędzia, takie jak Utwórz granice, uproszczone narzędzie Gwiazda i narzędzie Inteligentne wypełnienie, pomagają w szybszym ukończeniu pracy.

- Edycja zdjęć
Corel PHOTO-PAINT X4 to profesjonalna aplikacja do edycji obrazów rastrowych umożliwiająca szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie zdjęć. Jest ściśle zintegrowana z programem CorelDRAW X4 i jest szczególnie użyteczna w pracy obejmującej edycję zdjęć w postaci map bitowych.

* Pełna obsługa 24-bitowego koloru.
* Obsługa plików RAW, co umożliwia zgodność z setkami różnych typów aparatów.
* Funkcja prostowania obrazków pozwala szybko i łatwo dostosowywać zeskanowane obrazki lub zdjęcia wykonane pod złym kątem.
* Więcej funkcji i efektów pozwala na bieżąco obserwować zmiany histogramu, co pozwala na sprawdzenie zmian i porównanie wyników podczas dostosowywania tonów obrazka, stosowania efektów lub przetwarzania plików RAW z aparatu.
* Łatwa w użyciu, a jednocześnie wszechstronna Pracownia wycinków jest dostępna zarówno w programie CorelDRAW, jak i w programie Corel PHOTO-PAINT, dzięki czemu skutecznie usprawnia pracę.

- Trasowanie
Za pomocą programu Corel PowerTRACE X4 można szybko i łatwo trasować mapy bitowe, czyli przekształcać je w możliwe do edycji, skalowalne obrazki wektorowe.

* Przekształcanie map bitowych w grafiki wektorowe to świetna metoda importowania zasobów i przekształcania ich w profesjonalne prace.
* Nowa funkcja trasowania linii środkowych tworzy dokładniejsze pociągnięcia i idealnie nadaje się do trasowania podpisów i rysunków złożonych z linii.
* Program Corel PowerTRACE X4 generuje paletę kolorów, umożliwiając łatwe edytowanie, scalanie i usuwanie kolorów, jak również określanie, które kolory zostaną użyte w wynikach trasowania.

Uwagi:

Wersja testowa działa 15 dni.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Animation Shop

Animation Shop 3.05

pobrań: 58
pobierz program PaintShop Pro

PaintShop Pro X8

pobrań: 458
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2022 24.0.0.301

pobrań: 1063
pobierz program Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 23.1.0.231

pobrań: 187
pobierz program WinDVD Pro

WinDVD Pro 11.7.0.12

pobrań: 221
pobierz program WinDVD

WinDVD 11.7.0.2

pobrań: 363
pobierz program Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro X8

pobrań: 188
pobierz program Corel Painter

Corel Painter 2016 15.0.0.689

pobrań: 72
pobierz program CorelDRAW

CorelDRAW Standard 2021

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie CorelDRAW Graphics Suite

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CorelDRAW Graphics Suite

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,