CorelDRAW Graphics Suite X4

Corel Corporation

 • Aktualizacja:
  2023-09-18
 • Pobrań:
  2616
 • Rozmiar:
  464.89 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Dzięki pakietowi CorelDRAW Graphics Suite X4 możesz bez kompleksów zmierzyć się z tworzeniem grafiki i projektowaniem. Precyzyjne narzędzia, wiodąca w branży zgodność z różnymi formatami plików oraz wysokiej jakości pomoc kontekstowa pomagają przekształcać twórcze pomysły w profesjonalne prace: od niepowtarzalnych logo i znaków do efektownych materiałów marketingowych i przyciągających wzrok grafik internetowych.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X4 zawiera wszystkie potrzebne narzędzia graficzne:

- Ilustrowanie
CorelDRAW X4 to intuicyjna aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej i układów stron. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym projektantem, czy po prostu chcesz uzyskać profesjonalne wyniki, pakiet CorelDRAW X4 umożliwia szybką realizację postawionych celów.

* Wszechstronne a zarazem intuicyjne narzędzia ilustracyjne umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie projektów.
* Wiodąca w branży zgodność plików i ponad 100 filtrów importu/eksportu zapewniają większą elastyczność.

- Układ projektu
Program CorelDRAW X4 pomaga w szybszym tworzeniu układów projektów, ponieważ jest wyposażony w interakcyjne narzędzie do tworzenia tabel, niezależne warstwy na stronach, podgląd formatowania tekstu w czasie rzeczywistym i zintegrowaną funkcję identyfikacji czcionek.

* Nowe interakcyjne narzędzie Tabela w programie CorelDRAW X4 umożliwia tworzenie i importowanie tabel ze strukturalnym układem tekstu i grafiki.
* Niezależne warstwy na stronach zapewniają lepszą kontrolę i pozwalają tworzyć niezależne układy w wielostronicowych dokumentach.
* Nowa funkcja dynamicznego podglądu formatowania tekstu w programie CorelDRAW X4 pozwala sprawdzić, jak zostanie zmieniony wygląd tekstu jeszcze przed ostatecznym zastosowaniem zmiany.
* Łatwe w użyciu narzędzia, takie jak Utwórz granice, uproszczone narzędzie Gwiazda i narzędzie Inteligentne wypełnienie, pomagają w szybszym ukończeniu pracy.

- Edycja zdjęć
Corel PHOTO-PAINT X4 to profesjonalna aplikacja do edycji obrazów rastrowych umożliwiająca szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie zdjęć. Jest ściśle zintegrowana z programem CorelDRAW X4 i jest szczególnie użyteczna w pracy obejmującej edycję zdjęć w postaci map bitowych.

* Pełna obsługa 24-bitowego koloru.
* Obsługa plików RAW, co umożliwia zgodność z setkami różnych typów aparatów.
* Funkcja prostowania obrazków pozwala szybko i łatwo dostosowywać zeskanowane obrazki lub zdjęcia wykonane pod złym kątem.
* Więcej funkcji i efektów pozwala na bieżąco obserwować zmiany histogramu, co pozwala na sprawdzenie zmian i porównanie wyników podczas dostosowywania tonów obrazka, stosowania efektów lub przetwarzania plików RAW z aparatu.
* Łatwa w użyciu, a jednocześnie wszechstronna Pracownia wycinków jest dostępna zarówno w programie CorelDRAW, jak i w programie Corel PHOTO-PAINT, dzięki czemu skutecznie usprawnia pracę.

- Trasowanie
Za pomocą programu Corel PowerTRACE X4 można szybko i łatwo trasować mapy bitowe, czyli przekształcać je w możliwe do edycji, skalowalne obrazki wektorowe.

* Przekształcanie map bitowych w grafiki wektorowe to świetna metoda importowania zasobów i przekształcania ich w profesjonalne prace.
* Nowa funkcja trasowania linii środkowych tworzy dokładniejsze pociągnięcia i idealnie nadaje się do trasowania podpisów i rysunków złożonych z linii.
* Program Corel PowerTRACE X4 generuje paletę kolorów, umożliwiając łatwe edytowanie, scalanie i usuwanie kolorów, jak również określanie, które kolory zostaną użyte w wynikach trasowania.

Uwagi:

Wersja testowa działa 15 dni.

pl

Galeria programu CorelDRAW Graphics Suite
Polub ten program:

Programy producenta Corel Corporation do pobrania

pobierz program Animation Shop

Animation Shop 3.05

pobrań: 68
pobierz program PaintShop Pro

PaintShop Pro X8

pobrań: 468
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2022 24.0.0.301

pobrań: 1115
pobierz program Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 23.1.0.231

pobrań: 224
pobierz program WinDVD Pro

WinDVD Pro 11.7.0.12

pobrań: 338
pobierz program WinDVD

WinDVD 11.7.0.2

pobrań: 432
pobierz program Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro X8

pobrań: 232
pobierz program Corel Painter

Corel Painter 2016 15.0.0.689

pobrań: 89
pobierz program CorelDRAW

CorelDRAW Standard 2021

pobrań: 200
pobierz program CorelDRAW Essentials

CorelDRAW Essentials 2021

pobrań: 83
pobierz program Corel Draw

Corel Draw 11

pobrań: 125
pobierz program Corel Office

Corel Office 5.0.120.1522

pobrań: 0
pobierz program AfterShot Pro

AfterShot Pro 2.4

pobrań: 0
pobierz program Corel PDF Fusion

Corel PDF Fusion 1.14

pobrań: 2
pobierz program Pinnacle Studio Plus

Pinnacle Studio Plus 16.1.0.115

pobrań: 0
pobierz program CorelCAD

CorelCAD 2019.5

pobrań: 1
pobierz program Corel Digital Studio

Corel Digital Studio 2010

pobrań: 0
pobierz program Toast Burn

Toast Burn 2.0

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie CorelDRAW Graphics Suite

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CorelDRAW Graphics Suite

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak