CorelDRAW Standard 2021

Corel Corporation

 • Aktualizacja:
  2022-11-29
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  1.53 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

CorelDRAW Standard to poteżny program do projektowania grafiki, skierowany dla użytkowników domowych, jak i małych firm. Aplikacja różni się od swojego odpowiednika Graphic Suite tym, że nie posiada kilku zawartych w sobie aplikacji, takich jak chociażby CorelDRAW.app, Corel Font Manager, CAPTURE, oraz AfterShot 3 HDR. Wersja Standard zawiera jedynie aplikacje takie jak: CorelDRAW Standard, oraz Corel PHOTO-PAINT Standard. Program mimo okrojonwej wersji łączy w sobie wszechstronność tworzenia grafiki, jak i układów stron. Zaawansowana edycja zdjęć jest dostępna dzięki PHOTO-PAINT, który w profesjonalny sposób jest w stanie zrobić ze zdjęciem niemal wszystko, bazując oczywiście na warstwach.


Galeria programu CorelDRAW


Mimo zaawansowanych funkcji, budowa i wygląd aplikacji pozwalają na jej korzystanie nawet początkującym użytkownikom, a jeżeli występują problemy to z pomocą przychodzą dostepne rady i samouczki. Moduł CorelDraw Standard cechuje się narzędziami unikalnymi dla siebie, dla przykładu są to: narzędzia do tworzenia ilosytacji wektorowych, układów stron, narzędzia do klonowania, do tworzenia cieni, spirali, smużeń, czy też wygładzania. Moduł PHOTO-PAINT natomiast umozliwia edycję zdjęć, gdzie potrzeba zastosować np. efektmapy bitowej, skali szarości, wyprostowania, koloryzowanie, wyostrzanie, czy też sepię. Pakiet dostarcza także wiele, bo około 1000 darmowych obrazów cyfrowych, w tymclipartów, 100 zdjęć wysokiej rozdzielczości, 175 czcionek,20 ramek, 900 wypełnien, jak i 60 gotowych szablonów. Tworzenie grafiki internetowej, cieni, efektów tekstu, tworzenie broszur, dokumentów wielostronnicowych, przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej to tylko niektóre z funkcji oprogramowania. Program obsługuje wiele formatów plikowych w tym: heif, tiff,svg, eps, png, jpg, pdg, psd, czy też ai.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Animation Shop

Animation Shop 3.05

pobrań: 62
pobierz program PaintShop Pro

PaintShop Pro X8

pobrań: 459
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2022 24.0.0.301

pobrań: 1081
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite X4

pobrań: 2283
pobierz program Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 23.1.0.231

pobrań: 191
pobierz program WinDVD Pro

WinDVD Pro 11.7.0.12

pobrań: 242
pobierz program WinDVD

WinDVD 11.7.0.2

pobrań: 379
pobierz program Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro X8

pobrań: 195
pobierz program Corel Painter

Corel Painter 2016 15.0.0.689

pobrań: 76
pobierz program CorelDRAW Essentials

CorelDRAW Essentials 2021

pobrań: 3

Recenzje użytkowników o programie CorelDRAW

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CorelDRAW

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,