Crystal Security 3.7.0.40

Kardo Kristal

 • Aktualizacja:
  2023-04-02
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  1.58 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Crystal Security to skuteczne i innowacyjne oprogramowanie antywirusowe, które oferuje zaawansowane narzędzia do ochrony twojego komputera przed wszelkimi zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem internetowym. Dzięki swojej zaawansowanej technologii, Crystal Security jest w stanie wykryć i usunąć najnowsze wirusy, trojany, robaki, rootkity oraz inne szkodliwe oprogramowanie.


Galeria programu Crystal Security


Program działa w czasie rzeczywistym, monitorując aktywność na twoim komputerze i wykrywając niebezpieczne procesy oraz niechciane programy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twój system jest zawsze chroniony przed zagrożeniami.

Crystal Security oferuje również możliwość skanowania całego systemu lub wybranych plików i folderów w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Dodatkowo, program posiada funkcję automatycznej aktualizacji bazy wirusów, co gwarantuje, że zawsze masz dostęp do najnowszych informacji na temat zagrożeń.

Warto również zaznaczyć, że Crystal Security nie obciąża zbytnio systemu i działa w tle, nie przeszkadzając w codziennej pracy na komputerze. Program jest łatwy w obsłudze i przejrzysty, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z jego konfiguracją i używaniem.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Crystal Security

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Crystal Security

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,