CubeDesktop NXT 2.14.0220

Thinking Minds Building Bytes

 • Aktualizacja:
  2019-01-31
 • Pobrań:
  10
 • Rozmiar:
  2.79 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

CubeDesktop NXT pozwala na stworzenie trójwymiarowych pulpitów w postaci sześcianu,znanych z pulpitów systemów Linux. Z pulpitami można robić dosłownie wszystko. Do każdego pulpitu można dostosować osobną tapetę, czy też oryginalne ikony. Można dodatkowo definiować efekty specjalne, skróty klawiszowe - wszystko to po najechaniu na jedną z krawędzi sześcianu. Pulpity są wyświetlane w czasie rzeczywistym, przez co użytkownik w dowolnej chwili widzi co dzieje się na danym pulpicie. Dodatkowo pogląd pulpitów jest tak zorganizowany, że użytkowink może je widzieć wszystkie na raz, do tego może im nadawać własne nazwy.


Galeria programu CubeDesktop NXT


Uwagi:

Aby efekty były widoczne, efekt systemowy Aero musi być włączony.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie CubeDesktop NXT

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie CubeDesktop NXT

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,