CyberLink PowerDirector 14.0.2019.0 en

CyberLink Corporation

 • Aktualizacja:
  2015-12-03
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  1007.43 KB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

CyberLink PowerDirector to jeden z lepszych programów do zaawansowanej edycji wideo. Program cechuje bardzo dużo opcji, dzięki którym filmy wyglądają o wiele lepiej po ich edycji w programie. Aplikacja pozwala na tworzenie menu dla płyt, polepszanie jakości filmów, usuwanie szumów, dodawanie efektów, efektów przejścia, stabilizacje obrazu, wykorzystania aż 100 ścieżek audio-wideo w linii czasu itp. Aplikacja ma dość duże wymagania, lecz wykorzystuje każdą moc obliczeniową, nawet procesory kart graficznych do oddzielnych zadań.


Galeria programu CyberLink PowerDirector


Uwagi:

Instalacja programu odbywa się online, przez specjalny program - downloader.

Wersja testowa działa 30 dni.

Aplikacja jest zalecana dla silniejszych procesorów, oraz pamięci minimum 4 Gb RAMu.Tagi: CyberLink PowerDirector pobierz, CyberLink PowerDirector download, program CyberLink PowerDirector, CyberLink PowerDirector do pobrania, CyberLink PowerDirector darmowy, CyberLink PowerDirector za darmo, CyberLink PowerDirector do pobrania za darmo, CyberLink PowerDirector do ściągnięciaPolub ten program:

programy producenta

pobierz program CyberLink PowerDVD

CyberLink PowerDVD 16.0.2011.60

pobrań: 35

Recenzje użytkowników o programie CyberLink PowerDirector

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.