D3DGear 5.00.2139

D3DGear Technologies

 • Aktualizacja:
  2017-08-18
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  19.79 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

D3DGear to aplikacja umożliwiająca nagrywanie obrazu z gier, czy też rozgrywek i transmisji internetowych, prowadzonych na żywo. Aplikacja umożliwia nagrywanie obrazu nie tylko z gier ale także aplikacji, oraz wybranego obszaru pulpitu. Jest to konkurent znanego programu do przechwytywania obrazu - Fraps. Program umożliwia nagrywanie materiałów w bardzo wysokiej rozdzielczości, jednocześnie nie mających dużych rozmiarów, jak w przypadku Frapsa, a następnie umożliwia ich publikację na serwisie YouTube.com itp. co jest jego wielkim plusem. Program daje możliwość rejestrowania także dźwięku w postaci komentarzy głosowych (Push-To-Talk), oraz wstawiania obrazu z kamery internetowej.


Galeria programu D3DGear


Ważną cechą aplikacji, którą szczyci się producent jest brak spadku działania płynności oraz wydajności gry podczas nagrywania. Aplikacja umożliwia także prowadzenie transmisji internetowych, gdzie użytkownik ma do wyboru bardzo duże spektrum funkcji.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie D3DGear

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie D3DGear

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,