Debut Video Capture 8.80

NCH Software

 • Aktualizacja:
  2023-01-02
 • Pobrań:
  17
 • Rozmiar:
  3.16 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Debut to zaawansowany program do rejestrowania materiałów wideo, obsługujący kamery, urządzenia rejestrujące, czy tez po prostu pulpit systemu Windows. Aplikacja posiada mnóstwo ustawień, od jakościowych po rozszerzenie w którym ma być zapisany plik. Co ważne opcja nagrywania bezpośrednio z kamery lub rejestratora daje tutaj duże pole do popisu, bowiem obraz można przekształcać, zmieniając np kontrast, czy też kolor obrazu, dodawać tekst, dodawać efekty itp.Aplikacja pozwala na zapisanie pliku w kilku najpopularniejszych formatach, są to formaty mp4, avi, flv, mpg, 3gm, mov, wmv itp. Obraz z kamery może być nagrywany w czasie rzeczywistym z wyborem jakości, rozdzielczości itp. Co do nagrywania wideo pulpitu Windowsa, to w tej sytuacji użytkownik może wybrać obszar który ma być nagrywany , okno, czy też cały pulpit.


Galeria programu Debut Video Capture
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Zulu DJ Software

Zulu DJ Software 3.67

pobrań: 12

Recenzje użytkowników o programie Debut Video Capture

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Debut Video Capture

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,