Deluxe Ski Jump 4 1.6.3

Jussi Koskela

 • Aktualizacja:
  2018-05-01
 • Pobrań:
  1504
 • Rozmiar:
  15.20 MB
 • Licencja:
  Wersja demonstracyjna (Demo)
Wybierz system oraz wersję:

Deluxe Ski Jump to najnowsza wersja wspaniałej gry - symulacji skoków narciarskich, gra posiada o wiele lepszą grafikę, posiada bardzo dużą grywalność, można w nią grać całymi dniami. Jest bardzo wciągająca, jeżeli jeszcze gramy z kimś do towarzystwa to kilka godzin przed komputerem jest gwarantowane. W grze musimy walczyć z wiejącym z różnych stron wiatrem oraz przyciąganiem ziemskim. Gra posiada bardzo dobrą fizykę lotu, co sprawie dużą frajdę grającym, grafika 3D oraz oprawa audio dodają całego uroku grze, przez co jest ona tak popularna. Gracz ma do wyboru wiele ustawień kamery.


Galeria programu Deluxe Ski Jump


Aplikacja nie ma szczególnych wymagań i nawet najnowsza wersja powinna działać bardzo płynnie na starszych komputerach.

Do pobrania są dostępne trzy wersję, od wersji 2.0 poprzez 3.1.7.1 i najnowszą czwartą.

Uwagi:

Jeżeli wersja gry 2.0 nie chciała by działać na najnowszych systemach operacyjnych to zalecamy użycie programu DOSBox, który można pobrać u nas w serwisie. Wersja demo posiada pewne ograniczenia co do ilości skoczni, dostępu rozgrywek, wyników online, czy też gry wieloosobowej itp.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Deluxe Ski Jump

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Deluxe Ski Jump

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,