Dev-C++ 5.11

orwelldevcpp

 • Aktualizacja:
  2015-12-02
 • Pobrań:
  258
 • Rozmiar:
  48.10 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Dev-C++ to jeden z najlepszych kompilatorów oraz środowisk programistycznych dla języków programowania C oraz C++. Aplikacja zawiera edytor kodu źródłowego. Kompilator posiada bardzo wiele funkcji, ma możliwość podświetlania składni z mnóstwem opcji, kompilator, debugger, linker, czy też funkcję, dzięki której programista może pracować z wieloma plikami na raz. Dodatkowo można w nim tworzyć także pakiety instalacyjne do napisanych programów. Pliki są zapisywane w postaci projektów, lub też zwykłych plików *.gcc - które łatwo można przenieść do linuxowego edytora C++. Dzięki zastosowaniu tzw. DevPack, funkcjonalność aplikacji da się znacznie rozbudować.


Galeria programu Dev-C++


Dev-C++ idealnie nadaje się dla początkujących osób, zaczynających przygodę z programowaniem, jak i dla zaawansowanych, prowadzących zróżnicowane projekty. Aplikacja cieszy się dużą popularnością, jest bardzo stabilna.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Dev-C++

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Dev-C++

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.