Digital Patrol 5.5.55

fCoder Group

 • Aktualizacja:
  2015-12-03
 • Pobrań:
  11
 • Rozmiar:
  143.01 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Digital Patrol ma za zadanie chronić komputer przed robakami, trojanami, wirusami i innymi niebezpieczeństwami. Wszystko to funkcjonuje w oparciu o chmurę, dzięki której użytkownik szybko i sprawnie może przeprowadzić skanowanie autorunu, czy tez pamięci, w poszukiwaniu wirusów oraz spyware. Aplikacja chroni użytkownika przeglądającego strony, za pomocą nowej technologi Cloud Internet Threat Protection, która to blokuje zagrożenia i filtruje adresy URL, sprawdzając ich autentyczność.


Galeria programu Digital Patrol


Technologia SpeedScan zwiększa wydajność, oraz przyspiesza skanowanie systemu, dzięki czemu żadne zagrożenie się nie prześlizgnie bokiem. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Digital Patrol

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Digital Patrol

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,