Directory Monitor 2.15.0.6

DevEnterprise.NET

 • Aktualizacja:
  2023-04-15
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  6.58 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Directory Monitor to niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy potrzebują ciągłego nadzoru nad określonymi folderami na swoim komputerze lub serwerze. Program umożliwia monitorowanie zmian w folderach, takich jak dodawanie, usuwanie, modyfikacja plików i folderów oraz inne aktywności.

Directory Monitor oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które pozwalają na dokładne śledzenie zmian w folderach. Można ustawić różne filtry, aby kontrolować, jakie pliki i foldery będą monitorowane. Dodatkowo, program pozwala na określenie różnych działań, które będą podejmowane w przypadku wykrycia zmian w folderze, takich jak wysłanie powiadomienia e-mailem lub uruchomienie określonego skryptu.


Galeria programu Directory Monitor


Narzędzie to posiada również intuicyjny interfejs, który pozwala na łatwe konfigurowanie i dostosowywanie ustawień monitorowania. Program oferuje również rozbudowane raportowanie, dzięki czemu można łatwo śledzić, co się dzieje w monitorowanych folderach.

Directory Monitor jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznego sposobu na monitorowanie folderów i plików na swoim komputerze lub serwerze. Dzięki temu narzędziu można kontrolować, co się dzieje z plikami i folderami w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką reakcję w przypadku niepożądanych zmian lub błędów.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Directory Monitor

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Directory Monitor

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,