Disk Drill 4.4.613

508 Software, LLC.

 • Aktualizacja:
  2022-09-04
 • Pobrań:
  137
 • Rozmiar:
  8.48 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Disk Drill to znakomita aplikacja która umożliwia odzyskanie usuniętych/utraconych danych z dysku twardego, jak i wszelkich pamięci przenośnych. Aplikacja jest bardzo skuteczna, jeżeli nagle utraciłeś dane i np. Twoja karta SD widzi dysk jako pusty, jednak z potrzebą sformatowania, to Disk Drill skutecznie przywróci z niej utracone dane. Aplikacja obsługuje dyski FAT/FAT32/exFAT/NTFS/EXT3/EXT4/HFS oraz HSF+. Program jest bardzo prosty w obsłudze, po wybraniu dysku należy wybrać opcję Recover, a następnie ścieżkę gdzie mają zostać przywrócone pliki, następnie zatwierdzić ponownie klikając w RECOVER i cieszyć się z przywróconych danych.


Galeria programu Disk Drill


Obsługiwane formaty:

Zdjęcia: JPG, PNG oraz TIFF
Pliki graficzne: AI, PSD oraz INDD
Pliki RAW: CR2, NEF oraz DNG
Pliki wideo: AVI, DV oraz MP4
Pliki muzyczne: AIF, MP3 oraz WAV
Dokumenty: DOCX, PPTX oraz XLSX

 Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Disk Drill

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Disk Drill

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,