Diskeeper Professional Edition 2015 18.0.1104.0 en

Condusiv Technologies Corporation

 • Aktualizacja:
  2015-12-03
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  44.06 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Diskeeper Professional Edition to zaawansowany program służący do defragmentacji dysków twardych, a zarazem poprawie stabilności działania systemu. Aplikacja działa z dyskami o bardzo dużych pojemnościach. W swojej funkcjonalności oferuje bardzo dużo opcji sposobu defragmentacji. Dzięki opcji "Set It and Forget It" użytkownik w bardzo prosty sposób ustawia wygodną dla siebie konfigurację i planowane defragmentacji, po czym nie musi się już niczym przejmować.

 


Galeria programu Diskeeper Professional Edition


Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii takich jak InvisiTasking® Intelligent Monitoring Technology czy też I/Q Smart, praca aplikacji jest niezauważalna, a wykonywane operacje w tle nie wpływają w żadnym stopniu na szybkość działania oraz stabilność systemu. Program w porównaniu do systemowych defragmentatorów dysku działa ok 400-500 razy szybciej. Technologia HyperFast® SSD Optimizer Technology poprawia wydajność działania dysków SSD dla systemów operacyjnych Windows. Instant Defrag™ Engine natychmiastowo defragmentuje pliki już po defragmentacji, aby te nie zwolniły działania systemu. Aplikacja posiada dodatkowo monitor systemu, który monitoruje pracę i stan dysków, dzięki technologii SMART, pozwala to na wykrycie krytycznych błędów systemowych, związanych ze sprawnością dysku.

Uwagi:

Aplikacja wymaga biblioteki .NET Framework 4, którą program sam instaluje. Wersja testowa działa 30 dni.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Diskeeper Professional Edition

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Diskeeper Professional Edition

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.